Sébastien Ogier; ?Bu ralliyi seviyorum!?

886x508px_vw-20130726-2482

Volkswagen?ın Fransız pilotu Sebastien Ogier, yarın (Çarşamba) seramonik startı verilecek olan Finlandiya Rallisi öncesi yaptığı değerlendirmede, ralli dünyasının mabedi olarak görülen Finlandiya Rallisi?ni sevdiğini söyledi.

Ogier, ?açıkçası, sezon sonuna kadar Dünya Şampiyonası’nda pozisyonumu korumak istiyorum. Liderlik, bize rahat bir yaz tatili için fırsat sağladı. Benin için  öncelikli olan puan, ama orada da (Finlandiya?da) kazanmak için rekabet etmek adına tüm performansımı ortaya koymak ve Finlandiya’da atak bir sürüş sergilemek istiyorum? dedi ve ekledi;

?Bu ralliyi seviyorum. Ancak, Fin sürücüleri çok sert rekabet sergiliyorlar. Özellikle benim takım arkadaşım Jari-Matti Latvala! Bu yarış, takvimdeki en hızlı ralli. Çevre güzel ve zemin çok düzgün. Hızlı bölümler, kör virajlar dahil bir çok şey var. Bu yıl yine Finlandiya’da çok ünlü bir yer olan Ouninpohja özel etabı var. Ben ilk kez orada WRC süreceğim ve gerçekten bunu sabırsızlıkla bekliyorum.?

Son 70 haber

Yoruma kapalı

Otomobil sporları konusunda ülkemizin en eski ve tek periyodik dergisi Ralli Dünyası’nın bugüne kadar yayınlanmış sayılarının kapaklarını görüntülemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Go To Top