İsoff’ta kupa gecesi!

120521-ISOFF-CHALLENGE1

İstanbul Off-Road Kulübü’nün kuruluşunun 20?nci yıl kutlamaları, aynı zamanda 2012 İstanbul Trial Kupası ve İsoff Challenge ödül töreni bugün (17 Ocak) yapılıyor. Saat 19:30’da Baltalimanı Portaxe?deki törende Ali Doğaner-Baybars Öztürk ikilisi İsoff Challenge şampiyonluk kupasını alırken, Can Tahincioğlu-İlyas Tahincioğlu 2?ncilik, Serdar Uludağ-Ataer Ekener ikilisi ise 3?ncülük kupalarına kavuşacaklar. Yine İsoff Chllange?ın sınıf klasmanlarında kupa alacak isimler ise şunlar;

Sınıf 1: 1. Serdar Uludağ – Ataer Ekener, 2. Kaan Sayın – Okan Sayın, 3. Ali Çetin – Vecdi Topçu; Sınıf 2: 1. Ali Doğaner – Baybars Öztürk, 2. Ali Günpay – Hasan Akdeniz, 3. Leyon Benzesin -Alpaslan Yüksel; Sınıf 3: 1. Can Tahicinoğlu – İlyas Tahicioğlu, 2. Tarık Gökbay – Bülent Gültekin, 3. Hüseyin Memioğlu-Şükrü Arslan.

İsoff?un düzenlediği 2012 Trial Kupası?nda da kupa alacak isimler şunlar; 1. Kaan Sayın – Ali Demirayak ve Okan Sayın –  Cemafer Bulut; 2. İlker Erdoğan – Orhan Doğan ve Burak Ayvaz – Heytem Dağıstanlı; 3. Sinan Yiğit – Ali Çapan ve Umut Bayrak – Ersel Uyral.

Son 70 haber

Yoruma kapalı

Otomobil sporları konusunda ülkemizin en eski ve tek periyodik dergisi Ralli Dünyası’nın bugüne kadar yayınlanmış sayılarının kapaklarını görüntülemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Go To Top