Şampiyonluk yarışı!

Türkiye Off-road Şampiyonası 3-4 Kasım tarihlerinde koşulacak sezonun beşinci ayak yarışıyla sona eriyor. İzmir Doğa Sporları ve Off-road Derneği tarafından İzmir, Urla?da gerçekleştirilecek yarışma, sezonun şampiyonlarını belirlemesi açısından büyük bir heyecana sahne olacak.

Urla-Demircili Köyü karayolunun 13?üncü kilometresinde kurulu olan Titus-Feronia tesisleri 2007?den bu yana 4?üncü kez ulusal bir off-road yarışına ev sahipliği yapıyor.

16 aracın yarışacağı ve iki gün sürecek şampiyonanın ilk gününde, 2 orman etabında sürücüler kozlarını paylaşacak, ikinci gün ise yine 2 orman etabı ile çeşitli engellerin bulunduğu 3 seyirci etabı yarışı seyirciler açısından çok cazip hale getirecek.

Yarışın programı ise şöyle: 3 Kasım, saat 14:00 : Yarış Startı (Urla Belediyesi Önü), 4 Kasım, saat 10:30 : Yarış Startı (Titus Feronia Tesisleri), saat 12:30 : seyirci etapları (Titus Feronia Tesisleri), saat 18:00 : ödül töreni   

Son 70 haber

Yoruma kapalı

Otomobil sporları konusunda ülkemizin en eski ve tek periyodik dergisi Ralli Dünyası’nın bugüne kadar yayınlanmış sayılarının kapaklarını görüntülemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Go To Top
%d blogcu bunu beğendi: