Karşıyaka’da Ege Kupası heyecanı

Ege Otomobil Sporları Kulübü ile Karşıyaka Belediyesinin birlikte düzenlediği ve Otomobil Sporlarına yeni yıldızlar kazandırmayı hedefleyen 2012 Kupasının 2. ayağı 6 Mayıs?ta Karşıyaka Mavişehir’de yapılacak.

Şubat ayında yapılan ilk yarışta topladığı 41 puanla Ege Asal Metal Rally Team, 2012 Kupası’nda lider durumda. İkincilikte ise 27 puan ile ON Motor Sport bulunuyor. Büyük bir sürpriz yaparak en yakın rakibini 3 puan geride bırakan Ege Asal Metal Ladies Team 15 puanla 3. sırada ve Nazlı Su Racing Team de 12 puanla 4. sırada yer alıyor.

Büyük bir çekişmenin yaşandığı ve heyecanın dorukta olduğu 2012 Kupasının ikinci yarışı 6 Mayıs Pazar günü Mavişehir Spor Salonu önündeki parkurda saat 13:00 de başlayacak. Kupanın üçüncü ayağı  9 Eylül’de ve son ayağı da 25 Kasım’da yapılacak. Dört yarıştan oluşan 2012 Kupasını kazanan takım 25 Kasım da yapılacak yarışın ardından belli olacak.

Son 70 haber

Yoruma kapalı

Otomobil sporları konusunda ülkemizin en eski ve tek periyodik dergisi Ralli Dünyası’nın bugüne kadar yayınlanmış sayılarının kapaklarını görüntülemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Go To Top