Ralli Dünyası 40’ına merdiven dayadı!

Ülkemizin otomobil ve sporları konusunda yayınlanmakta olan ilk ve tek periyodik basılı dergisi Ralli Dünyası’nın 38’nci (seri 212) sayısı geçtiğimiz hafta okurları ile buluştu. Aylık yayınlanan ve sadece abonelerine kargo ile ulaştırılan dergi dopdolu içeriği ile bu ay da gündemden uzun süre düşmeyecek. Sezonun ilk rallisi olan Ege, derginin bu sayısının ağırlıklı konusu ve 14 sayfada pek çok rallicinin görüşlerini de içeriyor. Rallinin organizatörü Ege Otomobil Sporları Kulübü (EOSK) Başkanı Ömer Yüce, dergi için yapılan özel röportajda Ege Rallisi ile ilgili olarak yöneltilen tüm eleştirilere net yanıtlar verdi.

Türkiye Pist Şampiyonası’nın Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleştirilen sezonun ilk yarışı, süper ve maxi haberleri dışında Nissan ile bu sezon iddia çıtasını yükselten pist şampiyonlarından İzmirli Ümit Ülkü’nün dergi için verdiği özel röportajla devam ediyor. Yine Körfez’de düzenlenen BOM Akademi Kupası Caterham yarışları da dergide 4 sayfa yer aldı. Avitaş Motorsport’un Pendik’teki fabrikasında üretilen Türk yarış otomobillerinin rallikros mücadelesi olan RX2 Kupası’nın Belçika’daki ilk yarışından haber fotoğraflar da dikkat çekiyor.

Offroad sayfalarında 4 farklı yarış yer aldı. Türkiye Offroad Şampiyonası’nın ilk yarışı Boyabat ve ikinci randevusu Ardeşen yarışlarının yanı sıra ulusal aday yarışı Denizli’den ve İstanbul Offroad Kulübü’nün Challenge Kupası 2’nci ayak yarışları da dergide yer aldı. Ralli Dünyası Dergisi’nin her ay adresinize kargo ile ulaştırılması çok kolay, detay bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

Son 50 haber

1 Yorum - “Ralli Dünyası 40’ına merdiven dayadı!”

  1. Nurican Hızır

    40’lık delikanlı…

Yoruma kapalı

Arşivler

Go To Top