Efsane 255 yayınlandı

Otomobil ve sporları konusunda 41 yıldır ülkemizin en eski, ilk ve tek periyodik efsane dergisi olan Ralli Dünyası’nın 255’nci sayısı abonelerine ulaştırılmaya başlandı. Avrupa Baja Şampiyonası’nın 2’nci ayağı olarak geçtiğimiz ay Yunanistan’ın Makedonya bölgesinde Argos köyü merkezi olarak gerçekleştirilen ve 10 Türk ekibinin de start alıp parkura çıktığı Rally Greece Offroad Baja yarışının ana konu olarak işlendiği ve GK 8, T4 2, SSV 1 ve ulusal 1’ncisi İsrafil Akyüz-Mert Tepe ekibinin yarıştan görüntüsünün kapakta değerlendirildiği 255’nci sayıda İsrafil Akyüz’ün yanısıra aynı yarışta rekabet eden Türk ekiplerinden Abdullah Turgut, Yağız Birinci, Mert Becce, Bener Baş, Diren Üykü ve Mert Öztiryaki’nin görüşlerinin paylaşıldığı Rally Greece sayfalarında Türk ekiplerinin yanı sıra yabancı ekiplerin de görüntüleri de yer alıyor.

Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 2’nci ayağı olan Kartepe Tırmanma, Türkiye Ralli Şampiyonası 3’ncü ayağı Yeşil Bursa Rallisi, Türkiye Pist Şampiyonası’nın Körfez Pisti’ndeki ilk ayağından haber ve görsellerinin yer aldığı 255’inci sayının başlıca dünya haberleri ise Amerika Nitro Rallikros Şampiyonası, Dünya Ralli Şampiyonası’nın İtalya Sardunya Rallisi ve Kenya Safari Rallisi ayaklarından da haber ve fotoğraflar derginin bu sayısını süslüyor. 255’nci sayının ekinde tam dört adet 45×64 ebat poster hediyesi tüm okurlara ulaştırılıyor. Sadece abonelerine kargo ile ulaştırılan Ralli Dünyası Dergisi’nin takipçileri arasına siz de katılın, sporun nabzını avucunuzda hissedin. Dergiye hemen şimdi abone olmak için burayı tıklayın | 14 Temmuz 2023 : 12.15

Son 70 haber

Yorum yaz

Otomobil sporları konusunda ülkemizin en eski ve tek periyodik dergisi Ralli Dünyası’nın bugüne kadar yayınlanmış sayılarının kapaklarını görüntülemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Go To Top
%d blogcu bunu beğendi: