Vural Ak’tan İstanbul Park için süper proje geliyor!

15.09.2017 : 09.00 | İntercity’in patronu ve İstanbul Park’ın işletmecisi Vural Ak, Frankfurt otomobil fuarında aldığı son 0 yeni otomobil ile Hürriyet’e manşet oldu. Gazetenin internet sitesinde Emre Özpeynirci imzası ile yayınlanan haberde Vural Ak’ın aldığı otomobiller arasında yer alan Mercedes AMG Project One’nın haberde belirtilen fiyatını düzelterek bu otomobilin kendisine maliyetin gerçekte 21.3 milyon lira olduğunu açıklayan Vurak Ak’ın fuarda aldığı otomobillerin toplam değerinin ise yine haberde 52 milyon lira olduğu belirtildi.

Bu arada, Vura Ak, bu son otomobilleri alış nedenini açıklarken farklı bir vurgu yaptı. Fuar sırasında ‘süper ötesi bir proje konusunda’ anlaşmalar imzaladığını açıklayan Vural Ak, gazeteye yaptığı açıklamada “Süper ötesi bir proje konusunda anlaştık. Dünyanın en büyük iki kuruluşu ile yakında imzaları atacağız. Şu an isimleri veremiyorum ama dünyanın en büyük otomobil ve yarış organizasyonu olacak ve ilk kez biz yapacağız dedi ve ekledi;

“Diğer iki ortak dünyanın en büyük ve en eski oyuncuları. Hem Frankfurt’ta yeni aldığım hem de garajımdaki mevcut süper spor otomobilleri gelecek sene düzenlenecek bu aktivitede kullanacağız. Yani bu araçları kendim gazlayayım diye almadım. Bu yeni gelecekler ile garajdaki eski yeni tüm araçları eylülde yapacağımız büyük organizasyonda kullanacağız. Çok ses getirecek. Ama ne yalan söyleyeyim güzel bir işim var ve çok seviyorum. Çok da şükrediyorum. Dünyanın en güzel otomobilleri deneyip, beğenip alıp bir de kullanıyorum.” Hürriyet’in internet sitesinde yayınlanan haberin tamamını okumak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

http://www.hurriyet.com.tr/52-milyon-tllik-dudak-ucuklatan-filo-10-super-spor-otomobili-satin-aldi-40579094

Yorum yaz

Arşiv

Kategoriler

Fotoğraflar