AVC Plaza açılıyor

Offroad aksesuarlarında Türkiye’de lider marka olan AVC Offroad Aksesuar şirketi gelişen ve büyüyen iş hacime ayak uydurmak için merkez ofis ve mağazasını plazaya taşıyor. Şirketin kurucu ortaklarından Adnan Ofluoğlu aynı zamanda sporcu olarak offroad parkurlarında ve özellikle trial’de kupaları toplarken, diğer ortağı Cüneyt Avdan ile birlikte de müşterilerin araçlarına arazi şartlarına uygun  donanım ve yedek parça tedarik zincirini geliştiriyorlar.

İçerenköy Prof Necmettin Erkan caddesi üzerindeki mağaza, depo ve ofis, gelişen koşullar karşısında yetersiz kalmaya başlayınca, yeni yer arayışlarına girişen başarılı ortaklar, yaklaşık 2 km kuzeylerinde Esenşehir Mahallesi, Kuru sokak No;11 Ümraniye adresindeki 5 katlı bir plazaya geçme kararı aldılar. Ön ve arka cephesinde işlek iki caddesi olan yeni binanın eksiklerini ve kendi eklentilerini kurgulamakla iki aydır uğraşan Adnan Ofluoğlu ve Cüneyt Avdan, bugünlerde taşınma işlemlerinde ekibi yönlendiriyorlar.

İMES sanayi sitesinin D kapısının çaprazında bulunan AVC Plaza, bodrum ve giriş katı dışına iki kat ve terasa sahip. Giriş katı aksesuar montajı için servis olarak düzenlenirken, ikinci katta ofis bölümleri ve teşhir rafları, üçüncü katta ise toplantı ve şirketin yeni üstlendiği Trans Anatolia distribütörlüğü için bölümler dizayn ediliyor. Teras katında ise, özellikle bahardan sonra kamp ürünleri ve özellikle çadır ve aksesuarları kurulu örnekleri ile müşterilerin yakından incelemesine imkan tanınacak. AVC Plaza’daki yeni mağazası önümüzdeki hafta resmen açılması planlanırken, şirkete 533 650 3317 GSM numarasından ve www.offroadaksesuar.com internet adreslerinden ulaşılabilinir.
10 Ekim 2018 : 13.00

Son 50 haber

Yoruma kapalı

Go To Top
%d blogcu bunu beğendi: