Lancia atak yapıyor

Markanın temel geleneklerine en büyük saygıyı gösteren, eklektizm dokunuşlu birinci sınıf ve İtalyan tarzı, bugünden itibaren birçok ralli taraftarının ve tutkununun kalbi yeniden atacak. Aslında Lancia, rekabetin temellerinden başlayarak, rallinin kalbi olan Rally 4’ten başlayarak ralli dünyasına dönmeye karar verdi; rally 4, yeni başlayan ve yarının profesyonelleri olma tutkusuyla kariyerlerine devam eden genç sürücülerle tutkuyu en saf haliyle temsil eden bir kategori. Markanın misyonuna ve DNA’sına uygun, hırs, pragmatizm ve tevazu ile karakterize edilen mükemmel Lancia tarzında yeni bir başlangıç.

Lancia, 15 WRC, üç Dünya Dayanıklılık Üreticileri Şampiyonası, bir 1000 Miglia, iki Targa Florios ve bir Carrera Panamericana ile ralli dünyasında tüm zamanların en başarılı markası olmaya devam ediyor. Lancia Ypsilon Rally 4 HF, 212 hp güç üreten, silindir başına 4 valfli, 1,2 litrelik, 3 silindirli turboşarjlı bir motorla donatımlı. 5 vitesli mekanik şanzıman ve mekanik kendinden kilitlemeli diferansiyele sahip önden çekiş özelliğine sahip bu yüksek performanslı model, tüm ralli tutkunları için ideal çözüm olmasının yanı sıra R4 kategorisinde ve R4 kategorisinde zafere ulaşmak isteyen sürücüler için de ciddi bir rakip. Lancia Ypsilon Rally 4’te, HF logosunun yanı sıra yarış arabalarının efsanevi imzası olan Lancia Corse HF logosu da Lancia’nın bu tarihi logodan ilham alınarak yeniden yorumlanmasıyla geri dönecek.

Markanın yeniden doğuş planına uygun olarak geleceğe bakmak için çağdaş bir tonda, Corse kelimesinin harfleri artık bu amaç için özel olarak oluşturulmuş bir yazı tipiyle ifade ediliyor. HF logosunun şekliyle stilistik bir tutarlılık yaratarak yarış dünyasına özgü hızı ifade ediyor ve siyah beyaz renkler de orijinali yansıtıyor. Logo yatay ve dikey olarak kullanılabilir. 117 yıllık geçmişiyle Lancia, zamansız İtalyan zarafetini temsil ediyor ve ikonik modelleri sayesinde dünya çapında hayallere ilham veren bir marka: zarif Flaminia ve Aurelia B24 Spider, yüksek performanslı Delta, Stratos ve 037, eklektik Fulvia, Beta HPE ve diğerleri. Lancia artık hızla ilerleyen on yıllık bir stratejik planla rönesansını başlatmaya hazır. Yenilik ve zamansız tasarım her zaman markanın temel ilkeleri oldu. Lancia geleceğe büyük bir bağlılık ve hırsla bakmaya kararlı olduğundan, artık sürdürülebilirlik, önce müşteri ve sosyal sorumluluk da vazgeçilmez hale geldi. | Lancia, 29 Mayıs 2024 : 13.45

Son 70 haber

Yorum yaz

Arşiv

Go To Top