F1 antrenmanları S Sport’ta

Motor sporlarında dünyanın bir numaralı organizasyonu olan Formula 1, 2021 sezonu için hazırlıklarına tam gaz devam ederken yarış severleri heyecanlandıran haber S Sport Plus’tan geldi. Dev organizasyonun yeni sezonuyla birlikte Formula 1’in cuma günleri yapılan antrenman turları da artık S Sport Plus’ta canlı yayınlanacak. Böylelikle S Sport Plus, Formula 1’in Türkiye’de tüm yarış ve antrenman seanslarını bir arada yayınlayan tek platform konumunda olacak. Yeni sezon, 26 Mart’ta yapılacak sezonun ilk antrenman turunun ardından, 28 Mart’ta F1 Bahreyn Grand Prix’si ile başlıyor. Tüm dünyada milyonlarca insanın tutkunu olduğu, birçok farklı kesimden izleyicinin ilgiyle takip ettiği, dünyanın en büyük organizasyonlarından F1 2021 için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

Lansmanları tamamlanan ve kadroları açıklanan yarışlarda her sene 8 gün olarak belirlen test sürüşleri Covid – 19 kararları nedeniyle bu sene 3 güne düşürüldü. F1 tutkunları için Formula 1 yarışlarından önce gerçekleşen antrenman turları ve sıralama turlarının da heyecanı büyük oluyor. F1 2021 sezonu ise Türk yarış severler için bambaşka olacak. 28 Mart’ta start alacak olan F1 sezonundaki tüm antrenman turları artık S Sport Plus’tan canlı izlenebilecek. Sezondaki ilk antrenman turu, sezonun ilk yarışı olan Bahreyn Grand Prix öncesi 26 Mart’ta Sakhir pistinde yapılacak. Tutkunları esas yarışı heyecanla beklerken Türkiye F1 tarihinde bir ilk olarak S Sport Plus; antrenman turlarını da kendi gününde canlı yayınlayarak yarış severlerin heyecanına ortak olacak. | 11 Mart 2021 : 11.30

Son 70 haber

Yoruma kapalı

Otomobil sporları konusunda ülkemizin en eski ve tek periyodik dergisi Ralli Dünyası’nın bugüne kadar yayınlanmış sayılarının kapaklarını görüntülemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Go To Top