Ümit Ülkü’nün listesi belli oldu

151204-uu1

Genel Kurul başladıktan kısa süre sonra, Ümit Ülkü’nün yönetim kurulu da belli oldu. Buna göre yönetim kurulu asil listede Ümit Ülkü’nün yanı sıra Kemal Alper Tan, İzmirli pist yarışçısı Selim Özgörkey, Murat Kolbaşı, reklam ajansı sahibi Özge Özcan, yarış otomobili imalatçısı Halid Avdagiç, İsabeyli eski Belediye Başkanı Bekir Kuvvet Erim ve Bossek eski başkanı Raşit Barışıcı yer aldılar. Yönetim Kurulu Yedek üyeleri ise şunisimlerden olıştu; Mustafa Can, Eyüp Akbal, Ege Otomobil Kulübü başkanı Erol Hülagü, Historik yarışçısı Burak Türkkan, Nursevim Sözcüer Çeler, ümit Ülkü’nün danışmanı Zülfikar Bayraktar ve Naci Aydemir..

Son 70 haber

1 Yorum - “Ümit Ülkü’nün listesi belli oldu”

 1. 2 değerli insan bu sporun başkanlığına aday.
  Ancak Sayın Ülkü adaylık başvurusu sırasında yaptığı stratejik bir hata ona bu seçimi kaybettirecek.
  Yapılan deklerasyonlarda bu duruma tepki, spor camiasında olan insanlar eski federasyon kalıntılarını, ittifakları artık içinde barındırmak istemiyor.
  Malesef sayın ülkü başvuruda eski yönetimin en tepki çeken as başkanıyla başvuru yapmış olmanın karşılığının kendisine tepki olarak döneceğini hesap etmedi.

  Evet sonuçların diğer bir neticesi bu spora gönül verenlerin artık o eski ittifakları ,sporu cafe köşelerinde asbaşkan kartvizitleri dağıtan yüksek ego sahibi insanları görmek istemiyor.Bunu da açıkça deklere ediyor.
  Biz spora gönül verenler yeni insanlarla yola devam etmek istiyoruz eski asbaşkanla başvuru yapıp,ittifaklarla karşımıza gelirseniz sizi bypas ederiz dedi açıkça. Sayın Ülkü de umarım bu seçimde bu durumu görmüştür.
  Bundan sonra süreç çok daha iyi herkes bu seçimde kazanan.
  Sayın yazıcı ve Ülkü spor adına 2 değerli insan ve artık rekabet değil spor kazanır inşallah.

Yoruma kapalı

Arşiv

Go To Top