Ve, Boğaziçi’nde start verildi!

130927-bogazici-start-6

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 5’nci randevusu olan Avrupa Ralli Kupası ayağı Boğaziçi Rallisi’nin 41’ncisinde start verildi. Pendik’teki festival alanında kurulan start tak’ından sadece Avrupa Ralli Kupası ve Historic olmak üzere iki farklı klasmanda toplam 34 yarışmacı büyük mücadele için start aldılar.

Tosfed Kupası’nda yarışacak araçlara bugünkü seramonide yer verilmemesi yarışçılar arasında belirgin bir huzursuzluk yarattı. Pendik Belediye Başkanı’nın da start verdiği seramonide kendilerine yer verilmemesine tepkilerini dile getiren Tosfed Kupası yarışçıları, startı seyirci olarak izlediler.

Yarışın programında bugün sadece seramonik start bulunuyordu. Etaplardaki rekabet ise yarın ve pazar günü yaşanacak. Boğaziçi Rallisi start seramonisinden fotoğraflar gece geç saatlerde ajansta yer alacak. Parkurdan canlı haberleri de hafta sonu ajans ekranından akip edebileceksiniz.

Aydın Hoşgör | Ralliajansı, İstanbul

130927-bogazici-start-5

130927-bogazici-start-4

130927-bogazici-start-1

130927-bogazici-start-3

130927-bogazici-start-2

Son 70 haber

Yoruma kapalı

Otomobil sporları konusunda ülkemizin en eski ve tek periyodik dergisi Ralli Dünyası’nın bugüne kadar yayınlanmış sayılarının kapaklarını görüntülemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Go To Top