ESOK, ‘spor kurulu’ oluşturdu, Ege Rallisi için kolları sıvadı!

Ege Otomobil Sporları Kulübü Yönetimi, 2012 yılı sportif organizasyonlarının, TOSFED kurallarına tam uyumlu olarak yapılabilmesi için bir spor kurulu oluşturdu. Kulübün organize edeceği ulusal yarışmaların yönetmeliklerinin hazırlanması ve üst düzey yöneticilerinin belirlenmeleri konusunda spor kurulu, sezon sonuna kadar sorumlu olacak.

Ömer Yüce, Çağlar Kip, Can Tolun, Onur Çevik ve Özer Yüce’nin yer aldığı EOSK Spor Kurulu, Ege Rallisi hazırlıkları ile ilk çalışmasına başladı. Spor kurulu üyeleri bu yıl düzenlenecek Ege Rallisi’nin sportif yönüyle rekabete daha açık olması için geçen yıla göre farklı bir parkur hazırladı. Kurul tarafından oluşturulan 2012 Ege Rallisi’nin yönetmelik, harita ve zaman çizelgeleri TOSFED onayının ardından yayınlanacak.

Öte yandan, 7 Nisan Cumartesi günü Forum Bornova?da saat 15.00 de başlayacak olan Ege Rallisi?nde aynı gün Bademler, Efemçukuru ve Çatalca özel etapları koşulacak. 8 Nisan Pazar günü saat 9:00 da İnciraltı Kent Ormanından başlayacak yarışta sırasıyla Bademler, Efemçukuru, Çatalca ve Beyler özel etapları iki kez geçilecek.

Son 70 haber

Yoruma kapalı

Arşiv

Go To Top