Ankara’da offroad heyecanı Möhye?de devam edecek!

2011 Ankara Off-Road Şampiyonası ikinci yarışı Ankara Off-Road Kulübü (Andoff) tarafından 17-18 Aralık 2011 tarihinde Ankara?nın Möhye köyünde gerçekleştirilecek. Tek ayaktan oluşan 2011 Andoff Ankara Mahalli Off-Road Şampiyonasının ikinci ve üçüncü yarışları, ikisi mukavemet üçü engel etabı olmak üzere toplam 5 özel etap olarak koşulacak. Ekipler her yarış için ayrı ayrı 41,2 km özel etap ve toplam da 47.4 km yol kat edecekler. Sezonun ikinci yarışı 17 Aralık 2011 Cumartesi,üçüncü yarışı da 18 Aralık 2011 Pazar günü saat 11.45 de start alacak. Ankara, İstanbul, Sakarya, Çorlu, Sinop ve Tarsus?tan katılacak ekiplerle yaklaşık 20 aracın start alması bekleniyor. Andoff Başkan Yardımcısı Şahin Demiray özel etaplara sponsor olarken, aynı zamanda yarışmacı olarak ta mücadele verecek.

Yarışma Direktörü Turhan Yalçın, ?ulusal yarış ciddiyeti ile hazırlanıyoruz. Özel etap aralarında yapacağımız motokros ve ralli araçları gösterileri ile seyircileri görsel olarak tatmin etmek ve keyifle izleyecekleri bir organizasyon olması için çalışmalarımız devam ediyor. TV ve radyo yayınları ile yarışımızı duyurmaya başladık. Ankara Şampiyonası?nın ikinci yarışında seyircileri izlemesi keyifli ve heyecan dolu dakikalar beklerken ekipler ise birbirleri ile kıyasıya mücadele içinde olacaklar. Doğayı ve Off-Road sporunu seven herkes davetlimizdir? dedi ve genel klasmanda Ankaralı sporcular arasında geçecek mücadeleye dikkat çekerek sözlerini şöyle tamamladı; ?Ankara Şampiyonluğu yolunda kıymetli puanlar almak için sporcuların ter dökeceği mücadele kaçırılmaması gereken bir yarış olacak. Ankara şampiyonasının bu ikinci yarışına yüksek seyirci katılımı bekliyoruz.?

 

Son 70 haber

Yoruma kapalı

Otomobil sporları konusunda ülkemizin en eski ve tek periyodik dergisi Ralli Dünyası’nın bugüne kadar yayınlanmış sayılarının kapaklarını görüntülemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Go To Top