Himmet Şengül’ü rekabetten önce ‘enfeksiyon’ zorluyor!

Türkiye Off-road Şampiyonası’nda 2011 sezonu, Sakarya Otomobil Sporları ve Off-road Kulübü’nün, 26-27 Kasım tarihleri arasında Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle düzenleyeceği yarış ile sona eriyor.

Ekipler, 26 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilecek idari, teknik kontrol ve antrenmanların ardından aynı gün günü saat 14.10’da Sakarya Kent Meydanı´ndan start alıp iki gün boyunca tamamı engelli olmak üzere toplamda 54.65 km uzunluğundaki sekiz özel etapta mücadele edecekler.

İlk gün iki farklı engelli etabı birer kez geçen yarışmacılar günün sonunda bakımlarını tamamlayıp kapalı parka girecekler. İkinci güne saat 11:03´te başlayacak ekipler, Taraklı ve Sapanca etaplarını ikişer kez geçecekler. Sınıflarına göre dereceye girenler, Kent Meydanı?nda 27 Kasım Pazar günü saat 19:30?da düzenlenecek ödül töreninde podyuma çıkacaklar.

Yarışta rekabetin en sert geçmesinin beklendiği S1’de şampiyonluk için mutlaka kazanması gereken iki rakipten biri olan Ankaralı yarışçı Himmet Şengül, sezonun en zor rekabeti öncesinde enfeksiyonla müadele ediyor. Şengül’ün, Sakarya yarışı öncesi son durumu ve görüşleri için burayı tıklayabilirsiniz.

Son 70 haber

Yoruma kapalı

Arşiv

Go To Top