Kızıcahamam’da Volkan patladı!

2011 Türkiye Off-road Şampiyonası altıncı ayak yarışı Ankara Off-road Kulübü (ANDOFF) tarafından 22-23 Ekim tarihlerinde Ankara?nın güzel ilçesi Kızılcahamam?da düzenlendi. Kızılcahamam Kemalpaşa mahallesinde bulunan Şıh çayırında yapılan yarışlara Türkiye´nin değişik bölgelerinden 20 sporcu katıldı. Geçilen üç farklı özel etap sonucunda dereceye giren sporculara madalya ve kupaları Patalya Otel?de düzenlenen törenle verildi.

Yarışmanın genel klasmanında Volkan Gönülalan – Caner Akkafa, Mitsubishi Pajero  ile birinci olurken, Mustafa Özgiray – Ali İhsan Güneş, yine Mitsubishi Pajero ile ikinci, Ahmet Tınkır – Rafet Yılmaz, Jeep Cherokee ile üçüncü oldu. S1?de, Cengiz İnceli – İbrahim Gürlek birinci, Himmet Şengül – Muharrem Küçükdemir ikinci, Ersin Kurtar – C. Alper Bozbıyık, Suzuki Grand Vitara ile üçüncü sırada yer aldı. S2?de klasman Güneş Top – Selçuk Akkafa, İsa Ataman – Ramazan Ayyüce, Levent Arı – Serkan Birincioğlu şeklinde oluştu. S3 klasmanında ise genel klasman birincisi Volkan Gönülalan – Caner Akkafa  birinci olurken, podyumu tamamlayan diğer isimler Ahmet Tınkır – Rafet Yılmaz ikilisiyle Mustafa Özgiray – Ali İhsan Güney ekibi oldu. 2011 Türkiye Off-road Şampiyonası?nın yedinci ve son ayağı Sakarya Otomobil Sporları Derneği (SOSDER) organizasyonuyla 26-27 Kasım 2011 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Son 70 haber

Yoruma kapalı

Otomobil sporları konusunda ülkemizin en eski ve tek periyodik dergisi Ralli Dünyası’nın bugüne kadar yayınlanmış sayılarının kapaklarını görüntülemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Go To Top