Mali kurulun rengi divan seçiminde belli olacak!

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu 2. Olağan Mali Genel Kurulu saat 10.30’da başladı. Ankara Kavalıkdere’de Elit Butik Otel’de toplanan mali genel kurula 197 kişiden oluşan listeden imza atarak deklare olan 140 delege katılıyor. Muhalefetin ‘hazırlıklı’ geldiği mali kurulda, yönetimi aşırı harcamalar konusunda sıkıştıracak. Yönetime yakın kaynaklar, genel kurula katılan 140 delegede dağılımın 90/50 düzeyinde olduğu iddiasını yinelediler. 

Olağan genel kurulun sonucu hakkında tahminler, divan başkanlığı seçiminde kendini belli edecek. Yönetimin divan başkanlığı listesine karşı Oyman Atabay başkanlığında ikinci bir divan heyeti listesi ile çıkacak olan muhalefetin mali kuruldaki gücü, divan heyeti seçiminde kendini belli.edecek. Yönetimin ‘kırmızı’ listesi başkan Süleyman Bektaş ile Ömer Burç, Zafer Vatansever ve Gökhan Elbir’den oluşurken, muhalefetin ‘mavi’ lisesi başkan Oyman Atabay ile Mustafa Şairoğlu, Vedat Bostancı ve Tunç Tuncer’den oluşuyor..

Aydın Hoşgör | Ralli Ajansı – Ankara

Son 70 haber

Yoruma kapalı

Otomobil sporları konusunda ülkemizin en eski ve tek periyodik dergisi Ralli Dünyası’nın bugüne kadar yayınlanmış sayılarının kapaklarını görüntülemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Go To Top