İnsan Kaynakları

141125-rkl-teamOtomobil sporlarında zengin içeriği ile her geçen gün takipçi sayısı artan Ralli Ajansı ve yine otomobil sporlarının ülkemizdeki ‘tek’ aylık dergisi Ralli Dünyası, gelişen iş trafiğine uygun olarak takım arkadaşları aramaktadır. Tüm başvurular ilgili mail adresi üzerinden kabul edilecektir.

Haber ve foto muhabirleri : Profesyonel veya yarı profesyonel fotoğraf makinası ile elektronik ortamda bilgi akışını sağlayabilecek ekipman sahibi, kullanım tecrübesine haiz, meslek yüksek okullarından mezun veya tecrübe sahibi, mesai saati sistemi esası ile çalışabilecek aktif ve tecrübeli gençler. Kademeli maaş, prim, ulaşım ve kadro aşamasında SSK güvencesi sağlanacaktır. (İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa için)

Reklam yöneticileri : İnternet haber sitemizin ve aylık dergimizin reklam ihtiyacı karşılayabilecek ve arttırabilecek kapasitede, portföy sahibi, ilgili yüksek okul öğrencisi, yeni mezunu veya piyasa tecrübesi bulunan gençler. Maaş+prim+yol+ssk.. (İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa için)

Satış ve pazarlama elemanları : Aylık derginin abone, satış ve reklam ihtiyacı için, prim+masraf sistemi ile çalışacak, piyasa tecrübesi olan aktif gençler. (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa için)

Tüm başvurularda, ayrıntılı CV, güncel vesikalık fotoğraf, iş tecrübe örnekleri ve iletişim bilgileri, editor@ralliajansi.org adresine gönderilmelidir.

Arşivler

Go To Top