Video | Mühye Offroad

9 Nisan 2017 Pazar | Mühye Offroad Yarışı | Ankara Offroad Kupası, 1. Yarış | GK 1., S3 1. (301) İsmail Ayhan – Levent Köremezli (Mitsubishi L200) | Kamera; Aydın Hoşgör, Ralli Ajansı | Video süresi; 2.3 dk, Boyutu; 39 MB | Videoyu izlemek için fotoğrafı veya burayı tıklayabilirsiniz.

İsmail Ayhan; “Mutlu bir yarış bitirdim!”

Son Ankara Offroad Şampiyonu İsmail Ayhan, yeni sezonda da tacı kimselere bırakmayacağını erkenden belli etti. Mühye’de yapılan sezonun ilk yarışında, kopilotu Levent Köremezli ile birlikte ve Mitsubishi L200’ü ile rakiplerinden farklı bir performans sergileyen şampiyon, yarışın dört etabının tamamında en iyi zamanları yaptı ve toplamda 80, en yakın rakibinden ise neredeyse bir etaptan daha fazla […]

Mustafa Özgiray ; “Sevda’da hızlı ilerleme var”

Ankara’nın Offroad şampiyonlarından Mustafa Özgiray, 9 Nisan’da Mühye’de yapılan sezonun ilk Offroad yarışında direksiyonunu yine kızı Sevda ile paylaştığı emektarı Pajero’sunun sağ koltuğunda hem not okudu ve hem de tecrübesini aktardığı kızı ile birlikte podyumda 2’ncilik kupasını kaldırdı. Haberin ayrıntısı ve fotoğraf galerisi için burayı tıklayabilirsiniz.

Himmet Şengül “Mühye’de rekabet güzeldi”

Ankara Offroad Şampiyonlarından Himmet Şengül, Mühye’deki sezonun ilk Offroad yarışında iki kez aks kırmasına rağmen yarışı 4’ncü sırada tamamlayarak kupadaki iddiasını son iki yarışa taşıdı. Haberin devamı ve fotoğraflar için burayı tıklayabilirsiniz.

Fotoğraf | 2017 Mühye Offroad Yarışı

Ayrıca aşağıdaki sporcuların bannerlerını tıklayarak kendi bloglarında bu yarışla ilgili fotoğrafları ekranınızda görüntüleyebilirsiniz.  

Hasan Armutçu; “Land’lar için kötü bir gündü”

Ankara’da Proshop garajı ile Offroad’da ‘Land Rover’ bayraktarlığı yapan Ankaralı offroadçu Hasan Armutçu, Mühye’de yapılan sezonun ilk mahalli Offroad yarışını yaşadığı şanzuman sorunu nedeniyle tamamlayamadı. Haberin devamı ve yarış fotoğrafları için burayı tıklayabilirsiniz.

Özür Yaprak; “Ulusalda iddialıyız!”

Mühye mahalli Offroad yarışının şanssız yarışçılarından biri de misafir bir offroadçuydu. Denizlili olmasına karşın Ankara yarışlarını yakından takip eden Özgür Yaprak, yenilenen Land’ı ile katıldığı Mühye yarışında başına gelmedik kalmadı! Haberin detayı ve yarış fotoğrafları için burayı tıklayabilirsiniz.

Cemal Akagündüz; “Sorunları ulusal öncesi yaşamak faydalı oldu”

Mühye’de yapılan sezonun ilk Offroad yarışında hem sınıfından ve hem de genel klasmanda 3’ncülük kupalarını kaldıran Ankaralı offroadçu Cemal Akagündüz, kardeşi Cemil ile birlikte katıldıkları yarışta karşılaştıkları mekanik sorunları ay sonundaki ulusal yarış öncesi yaşamalarının faydalı olduğunu söyleyerek teselli buldu. Haberin ayrıntısı için burayı tıklayabilirsiniz.

Ergün Çirkin; “Şanzımanda sıkıntı oldu”

Ankaralı yeni Offroad sporcularından Ergün Çirkin, Mühye’deki mahalli yarışta mekanik sorun yaşadı ve istediği performansı gösteremedi ancak 10’ncu sırada finiş gördü ve S2’de 3’ncü olarak mahalli kupa klasmanı için 13 puan taşıdı. Yarıştan sonra ajansın sorularını yanıtladı.. Haberin devamı için burayı tıklayabilirsiniz.

Hasan Şentürk; “Mühye’de yardırdık!”

Ankaralı Offroad yarışçısı Hasan Şentürk, pazar günü Mühye’de yapılan Ankara Offroad Kupası’nın ilk yarışında hem sorun yaşadı ve hem de beklemediği bir şekilde etaptan ihraç edildi. Ilk etaptan puansız ayrılan, ama 3’ncü etapta 4’üncü, üçüncü etapta ise 3’ncü en iyi zamanları yaparak dikkat çeken Hasan Şentürk, günü yarış 7’ncisi ve sınıf 3’de 5’ncisi olarak tamamladı.Haberin […]

Kemal Şahin; “Mühye’de acemilik yaşadık, ulusal da iddialıyız”

Ankaralı offroadçu Kemal Şahin, Ankara Offroad Kupası’nın Mühye’de yapılan ilk yarışından puan çıkaramadı. 16 ekibin start aldığı yarışın ilk etabında kendi grubunda 2″nci zamanı yaparak dikkat çeken Şahin.. Haberin devamı ve yarış fotoğrafları için burayı tıklayabilirsiniz.

Mühye’de İsmail Ayhan farklı kazandı

Son Ankara Offroad Şampiyonu İsmail Ayhan, yeni sezona da hızlı başladı ve geçtiğimiz sezon taktığı şampiyonluk tacını henüz soğutmadan yenisi için de ilk adımı attı. Mühye köyünde yapılan sezonun ilk offroad yarışında Mitsubishi L200’ü ve kopilotu Levent Köremezli ile birlikte tecrübeli offroadçu şampiyonanın ilk ayak yarışını farklı kazanmasını bildi. Gün boyunca dört kez geçilen yarışın […]

İsmail Ayhan; “Gaz fren şanzuman, Hasan halin duman!”

Son Ankara Offroad Şampiyonu, Ankaralı başarılı sporcu İsmail Ayhan, 9 Nisan Pazar günü Mühye’de yapılacak olan Ankara Offroad Kupası’nın ilk yarışı için pek çok kimsenin ortak favorisi. Katılacak olanlar da yarışla ilgili stratejilerini O’nun üzerine kuruyorlar. O ise.. Haberin ayrıntıları için burayı tıklayabilirsiniz.

Himmet Şengül; “Benim son yarışlarım”

Ankara Offroad Şampiyonlarından Himmet Şengül, bu yıl son kez yarışacağını düşünüyor. Yarış öncesi kendilerinde herhangi bir değişlik olmadığını ve arabasının iyi durumda olduğunu söyleyen tecrübeli yarışçı.. haberin devamı için burayı tıklayabilirsiniz.

Cemal Akagündüz; “Kafaya oynamaktan başka hedefim yok!”

Opel Frontea’sına Mitsubishi çözümleri monte etmesiyle öne çıkan Ankaralı offroadçu Cemal Akagündüz, 9 Nisan Pazar günü Mühye köyünde yapılacak olan Ankara Offroad Kupasının ilk yarışı öncesi ajansa yaptığı açıklamada “arabamız hazır, son rötuşlarını da tamamladık” dedi. Haberin ayrıntısı için burayı tıklayabilirsiniz.

Arşivler

Go To Top